PRZECISKI ZIEMNE

Nasza firma posiada nowoczesne urzadzenie do wykonywania przecisków ziemnych-TERRA HAMMER. To najdoskonalsze urządzenia przeciskowe na świecie. Umożliwiają wykonywanie przecisków o średnicy od 45 do 300 mm, do 25mb (metoda bezwykopowa).

Dostępne w wersji zmiany kierunku przód/tył dźwignią przy olejaczu. Głowica typu KOK to połączenie najlepszych cech penetracji gruntu z precyzją wykonania. Każde urządzenie posiada najcięższy w swojej klasie bijak, który stanowi do 60% masy urządzenia. TERRA HAMMER to urządzenia posiadające środek ciężkości w połowie długości maszyny. Urządzenia mają możliwość powolnego startu, dzięki temu powoli zagłębiają się w gruncie. Precyzja wykonania oraz zastosowane technologie dają pewność precyzyjnej i wygodnej pracy.

TERRA HAMMER umożliwia wbijanie rur stalowych bez żadnych modyfikacji przy pomocy dodatkowego osprzętu. Może być dostarczony w kilku wersjach wyposażenia. Unikatowym rozwiązaniem jest możliwość zamontowania systemu lokalizacji w głowicy. Pozwala to na bardzo precyzyjne kontrolowanie położenia urządzenia podczas przecisku. TERRA gwarantuje wykonanie przecisku do 25% szybciej od każdego innego urządzenia w swojej klasie w tych samych warunkach gruntowych.

TERRA HAMMER to wyznacznik najwyższej klasy produktów do układania rur i kabli pod ziemią.